HEDEF & İLKELER

Firmamız insan kaynağı ile birlikte sürekli ve istikrarlı gelişimini sürdürürken faaliyetleri çerçevesinde ürün ve hizmetlerini evrensel kalite standartlarında sunmayı hedeflemektedir.

Bu hedefe ulaşmak için takip ettiğimiz ilkelerimiz ise şunlardır:

  • Müşterilerimiz için kaliteli hizmet ve ürünleri üreterek değer yaratmak, onların taleplerine ve beklentilerine karşılık vermek önceliğimizdir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini belli standartlarda sunmak ve satış sonrasında onlara sahip çıkarak müşterilerimize güven vermek ana ilkemizdir.
  • Ürettiğimiz ürün ve hizmetlerde en iyi olmak ve sektöründe sahip olduğumuz saygın imajı korumak için yönetim kalitemizi en üst seviyeye taşımak amacımızdır.
  • Tüm partnerlerimiz ve paydaşlarımızla olan ilişkilerimizi önyargısız ve iyi niyet çerçevesinde sürdürmek temel ilkelerimizden biridir. Bu ilke çerçevesinde yasalara ve ahlak kurallarına her zaman ve her koşulda uymak vazgeçilmezimizdir.
  • Kuruluşumuzda çalışan insan kaynağımızın gücünden, zekasından ve yaratıcılığından mümkün olan en üst seviyede fayda sağlamak amacımızdır. Bu amaca ulaşmak için gelişime olanak sağlamak, iş birliği ve yardımlaşmanın olduğu güvenli bir çalışma ortamı yaratmak, firmamızın uzun yıllar devamlılığını sağlamak için tayin edilmiş ilkedir.
  • Varlığımızı sürdürdüğümüz, sevinci ve üzüntüyü hep birlikte yaşadığımız vatanımızın ekonomisine ve milletimizin yararına çalışmak üretmek her şeyin üstünde gelen gayemizdir…